پخش ویدیو
روز
ساعت
دقيقه
ثانیه‌

با  290000  تومان شروع کن

پیمان رسولی متولد سال 1359 مربی  و مدیـر مالی حرفه ای و بنیان گذار اولین مرکز کاراموزی حسابداری ایران ، با بیش از 20 سال سابقه در حوزه کسب و کار حسابداری و مدیریتی است. پیمان رسولی نخستین فرد در ایران است که توانسته سبک آموزشی فرآیند محور و کاراموزی تکنیکال حسابداری را بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای پیاده سازی کند و حاصل تلاش های ایشان را می‌توان در صدها حسابدار موفقی دید که در مجموعه حسابدار موفق و زیر نظر ایشان مهارت کسب کرده اند.

برنامه ریزی تخصصی جهت ورود سریع به بازار کار حسابداری

به ارزش 1،600،000 تومان

نسخه الکترونیکی پروفروشترین کتاب حسابداری ویژه بازار کار

به ارزش 250.000 تومان

خیر./کاملا هوشمندانه،عملیاتی و با سیستم آموزشی منحصربفرد  و  تکنیک ثبت شده مربی صاحب سبک(استاد رسولی) و با نظارت یک تیم قدرتمند متشکل از مدیران مالی و حسابداران حرفه ای آموزش خواهید دید.

ما هم با شما موافق و هم نظر هستیم به شرطی که سیستم آموزشی حال حاظر کشور دست خوش تغییرات اساسی شود.صرفا یادگیری نرم افزار و چند تا فاکتور زدن پاسخگوی نیازهای مدیران شرکتها نیست.آموزش سرفصلی چندین سال است در کشورهای پیشرفته جای خود را به آموزش پویا داده است.حسابدار موفق از سال 95 با سیستم آموزشی منحصربفرد خود ثابت کرد بصورت دورکاری و کارآموزی غیرحضوری بهترین نتیجه ممکن رو در سطح کشور به کارآموزان خود میدهد.

خیر.در این دوره قبل از شروع یادگیری عملی،مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و متفاوت آموزش داده خواهد شد.

اگر صادقانه جواب بدیم در شعبات حسابدار موفق کارگاه و ورکشاپهای آموزشی حرفه ای برگزار میشود ولی نه در قالب کلاس.مخالف یادگیری عملی در قالب کلاس هستیم چرا که شما  چالشهای واقعی محیط کار رو لمس نخواهید کرد و واژه مسئولیت پذیری کم رنگ است.حسابدار موفق شخصیت حسابداری شما رو هم شکل خواهد داد.(جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورها در ارتباط باشید)

 

اگر نیاز به یادگیری و پشتیبانی اختصاصی مرتبط با محل کار خود دارید   لطفا وارد سایت شخصی استاد رسولی به آدرس ذیل بشید(لازم به ذکر است مبلغ این دوره ها بالای 4 تومان میباشد)
https://peymanrasouli.ir/vip

نیاز به مشاوره و سطح سنجی دارم